Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 18:53
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • Dyrektor OSiR w Goleniowie informuje, że w okresie świątecznym Stadion miejski OSiR :19.04 (sobota) -czynny w godz. 8.00-21.00, 20.04 (niedziela) - nieczynny, 21.04 (poniedziałek) - czynny w godz. 14.00-22.00. Hala sportowa OSiR 19-21.04 zamknięta
Reklama

Prognoza pogody. Ciepło już było, teraz idzie mróz

Z dnia na dzień temperatura będzie spadać – zapowiadają synoptycy. Sylwester ma być już mroźny.

Już w nocy z poniedziałku na wtorek temperatura minimalna ma wynieść od -5 do -1°C. W centrum Polski sięgnie około 0°C, a na północy od 3 do 5°C. 

Wtorek – według synoptyków – ma być pochmurny, ale w różnym stopniu w zależności od regionu. Przewidywane są także opady deszczu i szadź,. Temperatura nie spadnie jeszcze poniżej zera, a maksymalnie ma być do 7°C.

Pogoda na sylwestra

Jednak już w nocy z wtorku na środę, a więc w sylwestra, miejscami ma padać deszcz, deszcz ze śniegiem, a temperatura minimalna na południu ma wynosić od -4 do -1°C. W pozostałej części kraju będzie od 1 do 5°C.

W kolejnych dniach ma być już chłodniej

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, w dzień od północnego zachodu przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, na północy kraju także śniegu. Temperatura minimalna od 1°C na północy i miejscami na południu do 6°C w centrum; w rejonach Karpat lokalnie spadek temperatury do -3°C – przewiduje IMGW.

Synoptycy przewidują także, że czwartek/piątek ma się rozpogadzać (od północy), ale brak chmur nie oznacza, że temperatura będzie rosła. 

„Temperatura minimalna od -5°C do 0°C, na wybrzeżu do 1°C; na Podhalu spadek temperatury do -8°C. Temperatura maksymalna od -2°C na południu do 3°C na zachodzie i wybrzeżu; na Podhalu około -6°C” – analizują eksperci od pogody.

I dodają, że piątek i sobota w rejonach podgórskich Karpat przewidywany jest spadek temperatury nawet do -12°C. „Temperatura maksymalna od -2°C na południu do 3°C na wybrzeżu; na Podhalu około -5°C” – podają synoptycy.

Kolejne dni, czyli pierwszy i od razu długi noworoczny weekend, to powrót chmur i śniegu na północy kraju.

„Temperatura minimalna od -6°C do -1°C, na wybrzeżu 1°C; w rejonach podgórskich Karpat spadek temperatury lokalnie do -10°C. Temperatura maksymalna od -2°C na południu do 2°C na zachodzie i wybrzeżu; na Podhalu około -5°C” – tak brzmią aktualne prognozy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: alojzyTreść komentarza: Bezradni bez własnego zdania i odwagi cywilnej,Data dodania komentarza: 8.04.2025, 12:21Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: lookerTreść komentarza: Pan radny Nowicki widać, że nie trzyma ciśnienia. Radni którzy posiadają większą wiedzę od innych to według niego radni przemądrzali, którzy próbują pouczać innych. Dziecinne podejście. I ma pan rację - demokracja - to taki "niedoskonały" ustrój państwowy, gdzie dwóch idiotów przegłosuje jednego Einsteina.Data dodania komentarza: 7.04.2025, 14:23Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Może wypada powiedzieć wprost o mieszkaniach wynajętych za "przysłowiowe grosze" z zasobów TBS LOKUM pani Prezes Szpitala z pensją brutto 24 tysiące złotych czy panu wiceprezydentowi z pensją brutto 20 tysięcy, a nie mówić o "dwóch osobach które są kością niezgody".Data dodania komentarza: 7.04.2025, 14:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: Leokadia z NowogarduTreść komentarza: Obserwuję działania Pana Burmistrza Wiatra, te każdego dnia będąc gospodarzem Nowogardu, jak i te które potrafi umiejętnie 'sprzedać" medialnie. Powiem krótko, takiego Burmistrza nam potrzeba było i żałuję, że tak późno został Pan odkryty przez mieszkańców, bo dużo czasu Nowogard stracił mając przez tyle lat polityka z SLD! Działania Pana Burmistrza Wiatra zawsze pokrywają się z tym co robi, nie ma tam ani ubarwień ani też przesady czy kolorowania! To nie jest laurka, tylko fakty, które przedstawia tu ponad 60-letnia mieszkanka Nowogardu z pomocą wnuczka. Dużo dobrego i wielu łask Bożych życzę Panu Burmistrzowi!Data dodania komentarza: 29.03.2025, 21:45Źródło komentarza: Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama