Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 24 kwietnia 2025 05:34
Reklama

Ustronie Morskie - co na Ciebie czeka w tej nadmorskiej miejscowości?

Planując kolejny wyjazd nad morze, pomyśl o odwiedzinach w Ustroniu Morskim, bo to jedna z najpiękniejszych miejscowości położona nad samym Bałtykiem. Czeka na Ciebie moc nadmorskich atrakcji - morskie kąpiele, plażowanie i spacery po leśnych ścieżkach. Wypoczynek pełną gębą!
  • 01.09.2022 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Ustronie Morskie - co na Ciebie czeka w tej nadmorskiej miejscowości?

Ustronie Morskie - to, co najwspanialsze nad Bałtykiem

 

Ustronie Morskie przyciągają każdego roku wielu turystów, bo mają do zaoferowania to, co najwspanialsze nad Morzem Bałtyckim, a więc szerokie i piaszczyste plaże, wyjątkowy mikroklimat z dużą zawartością jodu i niezapomniane zachody słońca. Letnie kąpielisko w Ustroniu Morskim obejmuje aż 2100 metrów linii brzegowej. Jest bardzo cenione i zadbane, dlatego też w sezonach 2006, 2007 i 2010-2013 zostało wyróżnione Błękitną Flagą.

 

Ustronie Morskie - gdzie zaplanować pobyt?

 

Nieprzypadkowo, Ustronie Morskie to wieś o charakterze typowo turystycznym, dostępnych jest tu wiele zakładów, hoteli i punktów gastronomicznych oferujących swoje usługi w sezonie letnim i nie tylko, bo do niektórych ośrodków można też przyjechać w tzw. niskim sezonie.

 

Jeśli planujesz niezapomniane wakacje, polecamy w miejscowości Ustronie Morskie domki blisko morza, które dostępne są w nowoczesnym resorcie Holiday Park. Panują tu iście komfortowe warunki. Do dyspozycji masz aż 163 luksusowych domków i 240 wyjątkowych apartamentów. Wspaniale prezentują się atrakcje: basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnia rowerów i skuterów, 8 bajecznych placów zabaw, siłownia na świeżym powietrzu i wiele innych miejsc, gdzie można ciekawie spędzić czas z rodziną. Czekają na Ciebie aromatyczne posiłki w restauracji i kawiarni bistro. Oferowane są urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu.

 

Inne atrakcje - jakie warto poznać?

 

W gminie Ustronie Morskie znajduje się najstarszy dąb w Polsce - Bolesław, liczący 800 lat, czyli jest starszy od znanego dębu Bartek o blisko sto lat. Blisko niego jest inny wiekowy dąb - Warcisław o równie imponującym wieku - 640 lat. Blisko centrum Ustronia Morskiego znajdują się niszczejące umocnienia wojskowe z okresu PRL, w samych lasach zaś ukryte są potężne schrony i działobitnie. To bez wątpienia gratka dla fanów wojskowości.

--- Artykuł sponsorowany ---


zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: alojzyTreść komentarza: Bezradni bez własnego zdania i odwagi cywilnej,Data dodania komentarza: 8.04.2025, 12:21Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: lookerTreść komentarza: Pan radny Nowicki widać, że nie trzyma ciśnienia. Radni którzy posiadają większą wiedzę od innych to według niego radni przemądrzali, którzy próbują pouczać innych. Dziecinne podejście. I ma pan rację - demokracja - to taki "niedoskonały" ustrój państwowy, gdzie dwóch idiotów przegłosuje jednego Einsteina.Data dodania komentarza: 7.04.2025, 14:23Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Może wypada powiedzieć wprost o mieszkaniach wynajętych za "przysłowiowe grosze" z zasobów TBS LOKUM pani Prezes Szpitala z pensją brutto 24 tysiące złotych czy panu wiceprezydentowi z pensją brutto 20 tysięcy, a nie mówić o "dwóch osobach które są kością niezgody".Data dodania komentarza: 7.04.2025, 14:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025Autor komentarza: Leokadia z NowogarduTreść komentarza: Obserwuję działania Pana Burmistrza Wiatra, te każdego dnia będąc gospodarzem Nowogardu, jak i te które potrafi umiejętnie 'sprzedać" medialnie. Powiem krótko, takiego Burmistrza nam potrzeba było i żałuję, że tak późno został Pan odkryty przez mieszkańców, bo dużo czasu Nowogard stracił mając przez tyle lat polityka z SLD! Działania Pana Burmistrza Wiatra zawsze pokrywają się z tym co robi, nie ma tam ani ubarwień ani też przesady czy kolorowania! To nie jest laurka, tylko fakty, które przedstawia tu ponad 60-letnia mieszkanka Nowogardu z pomocą wnuczka. Dużo dobrego i wielu łask Bożych życzę Panu Burmistrzowi!Data dodania komentarza: 29.03.2025, 21:45Źródło komentarza: Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama