Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 10:20
Reklama

Temat Tygodnia - środa, 1 lutego br.

Za 13 dni uczniowie świnoujskich placówek oświatowych rozpoczną wyczekiwane Ferie zimowe, które trwać będą do 26 lutego br. W tym czasie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży pozostającej na wyspach przygotowują instytucje kultury i sportu.
Temat Tygodnia - środa, 1 lutego br.

Autor: ZTV Świnoujście

Gościem w programie Temat Tygodnia był Bartosz Wutke inspektor ds. organizacji imprez Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

Instruktorzy Miejskiego Domu Kultury przygotowali na okres tegorocznych Ferii zimowych obszerny plan wydarzeń i przedsięwzięć, jak stwierdził nasz gość, w tym czasie brak śniegu nie będzie przeszkodą w ich realizacji. Ferie w MDK w tym roku przebiegać będą pod hasłem „Kreatywne Ferie zimowe z MDK” Propozycje wspólnej zabawy realizować w tym czasie będą również Filie MDK: Warszów, Przytór i Karsibór. Życzyć należy organizatorom realizacji wszystkich zaplanowanych zadań, natomiast uczestnikom satysfakcji i dobrze oraz wesoło spędzonego czasu.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ela 02.02.2023 08:19
Dno, dno i dno! Trzy osoby siedzą sobie i rzepkę skrobią od lat marnując publiczne pieniądze! DNO dno i dno

bezchmurnie

Temperatura: 9°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 10 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Leokadia z NowogarduTreść komentarza: Obserwuję działania Pana Burmistrza Wiatra, te każdego dnia będąc gospodarzem Nowogardu, jak i te które potrafi umiejętnie 'sprzedać" medialnie. Powiem krótko, takiego Burmistrza nam potrzeba było i żałuję, że tak późno został Pan odkryty przez mieszkańców, bo dużo czasu Nowogard stracił mając przez tyle lat polityka z SLD! Działania Pana Burmistrza Wiatra zawsze pokrywają się z tym co robi, nie ma tam ani ubarwień ani też przesady czy kolorowania! To nie jest laurka, tylko fakty, które przedstawia tu ponad 60-letnia mieszkanka Nowogardu z pomocą wnuczka. Dużo dobrego i wielu łask Bożych życzę Panu Burmistrzowi!Data dodania komentarza: 29.03.2025, 21:45Źródło komentarza: Nowogard. Samorządowy Program InformacyjnyAutor komentarza: analitykTreść komentarza: Najbardziej leniwa rada w historii, a radni jak u Orwella.Data dodania komentarza: 29.03.2025, 09:26Źródło komentarza: Rozmowy na czasie…Autor komentarza: AlmaTreść komentarza: Dlaczego w Stargardzie tak mało bilbordów z Panem Trzaskowskim! Innych kandydatów pełno!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 15:42Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Czy jest już znana data otwarcia i udostępnienia mieszkańcom górki z wyrobiska tunelowego przy ul. Karsiborskiej?Data dodania komentarza: 26.03.2025, 20:34Źródło komentarza: Temat Tygodnia – środa, 26 marca br.Autor komentarza: praktykTreść komentarza: Drogi do latarni morskiej już nikt nie otworzy. Ci politycy co to obiecali dawno o tym zapomnieli. Nie ma co liczyć na cud, trzeba myśleć o innym połączeniu z latarnią morskąData dodania komentarza: 26.03.2025, 19:59Źródło komentarza: Spotkanie mieszkańców z posłem Z. BoguckimAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Świetny pomysł Pana Burmistrza Wiatra, w Świnoujściu Ruda & poplecznicy "zapomnieli" że mieli cały dzionek do lansu! Przypominam kolejna okazja to będzie Dzień DzieckaData dodania komentarza: 21.03.2025, 22:25Źródło komentarza: Wiosna w Nowogardzie zaczęła się z przytupem!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama